eurogory.com
"Wspinanie jest wyjściem poza krąg powtarzalnych i opatrzonych sytuacji; jest ucieczką od monotonnych mechanizmów logiki i rozsądku, które zabieganemu człowiekowi nie pozwalają zauważyć nieba nad głową. Dlatego też wspinanie otwiera oczy — porusza wiele zróżnicowanych i uśpionych poziomów wrażliwości." — Wojciech Kurtyka

Relacje / Fotogalerie (Niedzwiedzik)

» Wróć do "Strefy Górołaza"

Ostatnio dodane relacje / fotogalerie (Niedzwiedzik)

» Przejdź do relacji / fotogalerii

Ostatnie wpisy na forum (Niedzwiedzik)

» Przejdź do forum

Niedzwiedzik

Napisz do tego użytkownika

Niedzwiedzik

Miejscowość: Pszczyna
Postów: 0
Relacji i fotogalerii: 0
Dołączył(a): 05-05-2017 08:42