eurogory.com
"Góry pozwalają zrozumieć, że nasze umęczone człowieczeństwo oczyszcza się i uszlachetnia przez cierpienie." — Giuseppe Mazzotti

O nas

Powstanie Internetowego Przewodnika Górskiego eurogory.com wypływa nie tylko z naszej miłości do gór, lecz jest również odpowiedzią na zwiększające się zainteresowanie Polaków wyszukiwaniem przydatnych informacji o wymarzonych celach wakacyjnych oraz aktualnej oferty noclegowej w Internecie. Serwis został uruchomiony w maju 2010 roku w ramach Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, stworzony przez dwóch braci — studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Politechniki Poznańskiej. Obaj są pasjonatami górskich wędrówek z wieloletnim doświadczeniem (zwłaszcza w Tatrach).

Znajdą Państwo na naszym portalu podstawowe informacje o najbardziej atrakcyjnych turystycznie górskich regionach Europy, a także niezbędne do zaplanowania aktywnego wypoczynku opisy górskich szlaków wraz ze zdjęciami. Zapewniamy Państwu również dostęp do aktualnej bazy miejsc noclegowych w kurortach górskich. Dzięki łatwemu, szybkiemu i szczegółowemu przeszukiwaniu ofert gwarantujemy Państwu przejrzystą prezentację wyników wyszukiwania.

Zespół eurogory.com dołożył wszelkich starań, aby zdjęcia zostały zamieszczone na stronie po uzyskaniu zgody ich autorów. Jeśli jednak jakieś zdjęcie zostało tu opublikowane bez Twojej akceptacji, w przypadku zgłoszenia przez Ciebie żądania usunięcia go z serwisu eurogory.com zostanie to dokonane najszybciej jak to możliwe. Zdjęcia zamieszczone w Internetowym Przewodniku Górskim eurogory.com są wyłączną własnością ich autorów i bez ich zgody żaden użytkownik nie ma prawa w jakikolwiek sposób ich wykorzystywać. Jedynie zdjęcia pochodzące z serwisu Wikimedia Commons można używać na warunkach określonych przez licencję, na której są tam udostępnione.

Mamy nadzieję, że informacje zaczerpnięte z naszego portalu ułatwią Państwu zaplanowanie wymarzonych wakacji w jednym z pięknych górskich kurortów, jakie ma do wyboru europejski turysta. Dokładamy wszelkich starań, aby treści zawarte na stronie były aktualne i jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Za jakieklowiek wskazówki i uwagi będziemy serdecznie wdzięczni. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie skutki będące wynikiem wykorzystania informacji zawartych na naszym portalu.

Życzymy Państwu udanego wypoczynku

Zespół eurogory.com

Wyszukiwarka noclegów

Wyszukiwarka połączeń

rozkład jazdy PKS PKP BUSY bilety lotnicze bilety autokarowe

Kalkulator walutowy

=     Kurs sprzedaży NBP: 1€ = 4.3599 PLN

Prognoza pogody

48-godzinna numeryczna prognoza pogody (tworzona przez ICM Uniwersytet Warszawski) dla Zakopanego


Interesuje Cię prognoza pogody
dla innego pasma górskiego —
sprawdź ją wybierając jedno z nich tutaj.